Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otázky Pepíka Sokolovského našemu lídrovi J.Korbelovi

30. 9. 2014

JS: Co říkáte webové prezentaci města?

JK: Před mnoha lety jsme patřili mezi oceněná města, ale doba se mění a s tím i informační obraz radnice. V radě seděl informační technik (nyní "pouze" v zastupitelstvu), média ovládá i bývalý rotavský tajemník a jim není hanba zveřejnit jako informace z radnice věc starou 2 roky, dnes, kdy je 30.září roku 2014, nás informuje městská policie o zkušenostech s jejich Dacii Dustrem, cedule s parkovacími kotouči v délce 30 - 60 min., informace, která spíše člověka naštve. Co takhle dát člověku 2 hodiny ke klidnému nákupu v Uralu?

Čipování psů z roku 2013 je už novější, ale nemám povědomí, že by někdo sledoval dodržování vyhlášky. A jestli byly uděleny nějaké pokuty.

Dalším tématem samo o sobě je zveřejňování důvodových zpráv, "tajných" podkladů pro zasedání zastupitelů, zveřejňování programu rady v den jejich zasedání. V našem programu máme i zasílání pomocí tzv. RSS kanálů nebo vyžádaných e-mailů aktuality, zpřehlednění úřední desky atd.

JS: V atraktivní zóně u sportovní haly leží ladem areál bývalého autobusového nádraží. Má  s tím město nějaký záměr?

JK: Pozemek patří soukromému vlastníkovi a tím jsou podle posledních zpráv Autobusy KV, a.s. se sídlem mimo ČR. Nevím, co je na tom pravdy, ale v minulosti se město tohoto pozemku mělo velmi levně zbavit. Věřím, že po volbách nastane příhodná situace a věc budeme moci vyřešit ku prospěchu občanů města.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

ZMĚNA PRO SOKOLOV

zmenaprosokolov@email.czArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 20654
Měsíc: 561
Den: 26